
Model LV Od Lucky Miner górnictwo sha-256 Algorytm z maksymalnym hashrate wynoszącym 3 TH/s dla poboru mocy 50W.
| codzienny | Miesięcznie | Rocznie | |
|---|---|---|---|
| Dochód | $ 0.11 | $ 3.26 | $ 39.16 |
| Energia elektryczna | $ 0.05 | $ 1.46 | $ 17.53 |
| Zysk | $ 0.06 | $ 1.80 | $ 21.63 |
| Algorytm | Hashrate | Konsumpcja | Wydajność | Rentowność |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 3 TH/s±10% | 50W±10% | 16.67j/TH | $ 0.06 |
| Producent | Lucky Miner |
| Model | LV |
| Znany również jako | Lucky Miner LV07 Pro 3T Bitcoin miner |
| Zwolnienie | May 2026 |
| Rozmiar | 109 x 99 x 45mm |
| waga | 370g |
| Poziom hałasu | 38db |
| Power | 50W |
| Interfejs | WiFi 2.4G |
| temperatura | 5 - 45 °C |
| Wilgotność | 5 - 95 % |